Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 28.8.2007 [FT]vs[DH]

Goto down 
+2
Unyx
Mira
6 posters
AutorZpráva
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 12:54 am

tak abych to tu trochu rozjel tak sem davam tento prispevek. co rikate na ten zapas? me se docela libil, akorat jeste nejsme domluveni. pak nakonec ta hadka, no co uz. jinak v poho. tot muj nazor Smile
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Unyx

Unyx


Po?et p?ísp?vk? : 116
Join date : 28. 08. 07
Age : 35
Location : Praha 13

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 1:23 am

Jo, zápas byl dobrej až do chvíle kdy začli kempovat za každým rohem, a spamovat rakety a plasmu(protože v konvenčních bojích nebyli tak ůspěšní) a pak se do nás začal navážet Nehumanoid a ostaní mu začli přitakávat, dost nesportovní, fakt nevim co je žere(asi pivo a nováčci co se snažej)! Mad Mad. Nevadí příště dáme proti SM, nebo někomu ze zahraničí.A nebo si ložnem server a budem trénovat proti náhodnejm.
Návrat nahoru Goto down
http://unyx.blog.cz/
Unyx

Unyx


Po?et p?ísp?vk? : 116
Join date : 28. 08. 07
Age : 35
Location : Praha 13

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 1:54 am

Návrat nahoru Goto down
http://unyx.blog.cz/
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: DH sráči......   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 11:33 am

DH jsou pekni curaci, ale to ze do nas ryjou neni duvod k odchodu, ale duvod nakopat jim prdel.....A priste budem hrat driv, chcu se trochu vyspat
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: FT vs DH   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 11:59 am

Tak já vám hoši za ten zápas moc děkuju, nic sem od toho neočekával a myslím že i když sme jenom jednou skórovali tak sme hráli dost dobře. Myslím že ještě potřebujem hodně tréninků, víc než zápasů. Pochvalu zaslouží všichni, i Peterek, který hrál první 2 mapy nad moje očekávání.
Bohužel jsme párkrát měli pěknou smůlu, takže kdyby bylo malinko víc štěstíčka, mohli bychom dát alespoň o 2 bodíky víc. Ale je dobře, že zápasy neskončili Flag limitem ale time limitem.
No a tedy k tomu chování DH. Myslím, že není dobré je oslovovat tak, že celý klan je takový. Podle mě to byl včera jenom problém jednotlivců, především tedy nehumanoida. Absolutně jsem nepochopil proč nás začal ponižovat, vlastně k tomu neměl vůbec žádný důvod. Takovéto názory si myslím že si nezasloužíme, snažíme se zapadnout do české scény a ostatní nás zatím neberou vážně (asi) Sad , takže bych byl docela rád, kdyby mi někdo z DH vysvětlil, proč ta hádka vznikla.
A k tomu mému odchodu. Já už jsem dávno musel jít spát, kdyby mě načapali rodiče tak su pěkně v prdeli. Hrál jsem potají jenom kvůli ostatním, abych nekazil hru. Jenže po této scéně jsem opravdu neměl náladu dále riskovat, a tak sem ještě nějakou chvíli diskutoval s nehumanoidem, a potom jsem odešel. Aby ste si nemysleli, že jsem z toho zápasu utekl.
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Jo   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 1:07 pm

Tomaqa napsal:
Tak já vám hoši za ten zápas moc děkuju, nic sem od toho neočekával a myslím že i když sme jenom jednou skórovali tak sme hráli dost dobře. Myslím že ještě potřebujem hodně tréninků, víc než zápasů. Pochvalu zaslouží všichni, i Peterek, který hrál první 2 mapy nad moje očekávání.
Bohužel jsme párkrát měli pěknou smůlu, takže kdyby bylo malinko víc štěstíčka, mohli bychom dát alespoň o 2 bodíky víc. Ale je dobře, že zápasy neskončili Flag limitem ale time limitem.
No a tedy k tomu chování DH. Myslím, že není dobré je oslovovat tak, že celý klan je takový. Podle mě to byl včera jenom problém jednotlivců, především tedy nehumanoida. Absolutně jsem nepochopil proč nás začal ponižovat, vlastně k tomu neměl vůbec žádný důvod. Takovéto názory si myslím že si nezasloužíme, snažíme se zapadnout do české scény a ostatní nás zatím neberou vážně (asi) Sad , takže bych byl docela rád, kdyby mi někdo z DH vysvětlil, proč ta hádka vznikla.
A k tomu mému odchodu. Já už jsem dávno musel jít spát, kdyby mě načapali rodiče tak su pěkně v prdeli. Hrál jsem potají jenom kvůli ostatním, abych nekazil hru. Jenže po této scéně jsem opravdu neměl náladu dále riskovat, a tak sem ještě nějakou chvíli diskutoval s nehumanoidem, a potom jsem odešel. Aby ste si nemysleli, že jsem z toho zápasu utekl.

Přidávám se k názoru Toma, už jsme to odiskutovali X krát. Nebudu házet všechny do jednoho pytle. Nehu se zachoval jak idiot a tím to pro mě hasne. Zápas jsem si náramně užil a budu rád, když s nima budem třeba zase hrát.
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 1:10 pm

ja budu taky rad kdyz s nema jeste budeme hrat, ale musime az budeme vice sehrani abysme jim ukazali co dokazem Smile
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Rove

Rove


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 29. 08. 07

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: id   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 4:07 pm

podme znicit ID protoze mam pocit ze je tam zuljin Mad
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 4:27 pm

Rove napsal:
podme znicit ID protoze mam pocit ze je tam zuljin Mad
Rosťo omg neser elephant
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Ještě k tomu zápasu s DH ze včera...   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 10:17 pm

No pánové, já vám tak pořád shlížím forum na našich starých stránkách, jak tam přispívají DH (měli byjste jim dát odkaz na nové, na staré stránky asi moc dlouho už chodit nebudem) a taky jejich Knihu návštěv a Forum, na kterém recenzujou náš společnej zápas. Nechci se už k tomu vracet, dnes jsme to omleli milionkrát. Ale mě osobně štve, že jsme jim pro smích. Kompletně mě teď ze židla nadzvedla poznámka od Dewiho, že jsme se psychicky rozpadli. tímto teda na vás, FTťáky, apeluji, abychom příště, pokud bude mít při zápase s jiným klanem někdo nějaký problém, piště červeně. Nikomu z nás asi není příjemné pak poslouchat ty kydy, hádat se a vyříkávat si to. Je to zbytečná ztráta času a nervů (pro některé).

Druhá věc, která mě inspirovala k tomuto příspěvku, je jejich recenze na hru jako takovou (jejich příspěvky). Čekněte si jejich forum na téma našeho posledního zápasu. Jsme Kempaři lol! a máme zasraně dobrou obranu... ale oni ještě lepší útok. Je pravda, co tvrdí. Moc jsme bránili a málo útočili. Útočil 1, max 2 od nás. Min. 2 bránili a 1 běhal kolem. V 09 jsme opravdu snad bránili všichni scratch To chce změnit. Mám už tak trošku nápad na nějakou univerzální strategii, která by se možná mohla osvědčit. Nechci to tu rozebírat. Až se někdy sejdem na chatu, řeknu to tam nebo to pošlu Tomovi a Mírovi, ti si dali za úkol vymyslet několik strategií, které by pro nás mohli být užitečné, pak se to pustí k diskuzi. Takže navrhuju zaměřit tréninky na strategii. Nějak se opravdu sehrát musíme. Podle postu bychom měli mít přiděleny i nějaké záložné funkce při různých situacích. Nevím zda to moc nehrotím, ale tak nějak by to asi mělo být bom Tak potrapte mozečky. Dobrou Sleep
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 10:27 pm

vse co pises se stalo a jeste bude dit Wink.
jen k tomu ze na starych strankach pisou to mne nenapadlo, musim se tam podivat. jinak precti si v tajnostech nove strategie, to plati pro vsechny, momentalne mame uz 2 mapy rozebrane a to map01 a map04. Podle me se to hooodne vyplatilo v dnesnim zapase proti DH, byli jsme mnohem vice sehrani a vic se nam darilo. Takze hned zitra budeme pokracovat v dalsich mapach. V map 01 a 04 myslim uz neni co mnenit, ta strategie co jsme napsali, je podlemne lepsi nez solidni Smile
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Kurva, furt dokola!!!   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 10:35 am

Teď jsem ze zvědavosti zabrousil na stránky DH. Kniha návštěv už je zprovozněna a tak jsem si dočet to, co jsem nestihl. No nestačil jsem se divit!!! Tome, Míro, Frenky.... Vás to ještě neomrzelo??? Proč tam furt vo tom kydáte? Já myslel že to už je uzavřené to téma!!! Tohle mě vcelku vytočilo. Donekonečna se s nima o tom chcete hádat a přetahovat se kdo má pravdu? Kam to vede? Nikam! Dojde to do toho bodu , kdy vy je prostě budete mít za idioty kteří neumí nic jiného než nadávat a ponižovat a oni nás zase za usmrkance kteří si vylívají zlost při zápase a po několika výtkách utečou. Vy se na ně naserete, oni se na vás/nás zvysoka vyserou a nějaké dobré vztahy a společné hraní je tatam. Každý jsme se k tomu už vjádřili, tak proč furt tahat dříví do lesa??? Pořád dokola se hádat s Nehu a spol, nadávat si.... vždyť je to na hovno. Jde vám o to ztrhnout tu nicotnou pravdu na svou stranu nebo někomu oplatit to, co se vás dotklo? To, že oni neberou vaše "problémy" za své neznmená, že se s nima o tom musíte hádat. I když já jsem starší než půlka DH, zažil jsem vyhánění od počítače, i když jsem u toho seděl třeba jen hoďku-dvě denně! Nedivím se že Bubuss tohle nezná (proto ani nechápu proč tam o tom točil, vůbec se ho to téma netýka/lo). Nechci se stavět proti vám, ale v něčem mají pravdu, to musíte uznat. Berte věci s nadhledem a zamyslete se, jak by jste se zachovali být v jejich kůži. Třeba ne tak agresivně jako někteří, ale možná že by vám to žlučí hnulo. Nesnáším upjaté názory a postoj "já mám pravdu, vím jak to bylo tak mi do toho nekecej", protož i to někdy může být prostě omyl, ať už se vám to zdá fér či nefér. Zkuste s tím něco udělat. Hlavně v klidu s chladnou hlavou.

Já jsem u FT 2 týdny. Hraju s váma ale už druhej měsíc. Nevadí mi, že jsem od některých téměř jednou tak starší. Nestydím se za to, že hraju s klukama, kteří ještě ani nemají občanku, kterou by v návalu emocí mohli roztrhat a šoupnout si ji do prdele. Hraju s váma a mluvím s váma, protože jste všichni podle mě, fajn. Máme společný zájem, DOOMa. Stejně jako mají společný zájem klany, kteří tohle hrajou. Naučme se všichni, jak spolu s ostatními mluvit, domluvit se a užít si ty zápasky!

A nestydím se za to, že nosím TAG FT a jsem rád, že za něj můžu střílet !!!
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 1:23 pm

ja jsem se tam pred nimi vyjadril poprve a naposled a neni to furt napal sem to tad uz predevcirem nebo kdy a uz tam mam i zakazany pristup (zepry) nezkousel sem to. ja uz to resit nebudu, to c bylo tam to byl muj posledni prispevek.

A jsme radi ze jsi u nas rad a nestydis se Smile
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Rove

Rove


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 29. 08. 07

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 1:51 pm

Mira napsal:
tak abych to tu trochu rozjel tak sem davam tento prispevek. co rikate na ten zapas? me se docela libil, akorat jeste nejsme domluveni. pak nakonec ta hadka, no co uz. jinak v poho. tot muj nazor Smile


pockat pockat...jaky zapas? scratch
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:43 am

Něco na tom pravdy je, ale já tam napsal naposled před tím než mi dali bana. Ještě se tam podívu jestli tam budu mít přístup, ale pokud vím tak my jsme jim ještě skoro nikdy nenadávali, to oni nám pořád bezdůvodně nadávaj. Řešit to už asi nebudu, ale mohli by se nám omluvit confused
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





28.8.2007 [FT]vs[DH] Empty
PříspěvekPředmět: Re: 28.8.2007 [FT]vs[DH]   28.8.2007 [FT]vs[DH] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
28.8.2007 [FT]vs[DH]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 29.8.2007 [FT]vs[DH]
» DOOM Allstars 2007

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: archív-
Přejdi na: