Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 DOOM Allstars 2007

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: DOOM Allstars 2007   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 3:00 pm

... Takže, od nás jsou registrováni na neděli 3. Je to vše? A Ti co jsme registrovaní... budete hrát?
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: guma   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 6:03 pm

Tak ne asi...jsem se tam registroval jen tak z prdele ne? lol! Mad Razz
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Není guma jako guma...   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 6:07 pm

Frenky napsal:
Tak ne asi...jsem se tam registroval jen tak z prdele ne? lol! Mad Razz

Já jen jestli tam fakt budete... já totiž zapoměl že je to v neděli tak se budu nějak muset vykroutit z povinností :-) Ale Hokis říkal že začátek je možný po domluvě už kolem oběda nebo tak nějak.... No ještě uvidím podle vás a pak to dám nějak dokupy. A taky podle toho jestli spolu budem v týmu.
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOOM Allstars 2007   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 6:21 pm

je to pro me novinka, podivam se na to.
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOOM Allstars 2007   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 6:39 pm

sry za dva prispevky (a za spam)... no ja se tam registrovat nebudu, protoze pochybuju ze mi nasi dovoli cely den sedet u komplu.

btw (spam): nekdo z tech dvou mladsich brachu mi nehorazne zasvinil klavesnicu fixou.... albino
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOOM Allstars 2007   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 7:01 pm

Mira napsal:
sry za dva prispevky (a za spam)... no ja se tam registrovat nebudu, protoze pochybuju ze mi nasi dovoli cely den sedet u komplu.

btw (spam): nekdo z tech dvou mladsich brachu mi nehorazne zasvinil klavesnicu fixou.... albino

Nejsem si zcela jist, ale myslím že to bude fungovat nějak tak, že každý bude přidělen do nějakého týmu a jeho kapitán určí kdo co kdy bude hrát. Takže asi nebude zapotřebí sedět u toho celej den. Já se taky ptal Hokise jestli v 18hod to začíná a on říkal že už po obědě a každý ať hraje dle domluvy s kapitánem týmu, ke kterému bude přiřazen. Takže já budu spíš hrát odpoledne než večer, pokud to půjde.
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOOM Allstars 2007   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 9:08 pm

stejne bych to tam nehorazne lamil. asi sem to takm nepochopil dokonale ty pravidla a co se vlastne bude hrat, ale videla semtam vsechyn typy (skoro) her.
CTF je ejdine co me bavi a diky tomu me bavi doom. vlastne me bavi jen wad ZDCTFMP a zadne jine mapy do CTF nemusim hrat. nebavi. jen diky ZDCTFMP me bavi doom. FFA nerikam ze mi nejde ale nebavi me. 1 on 1 mi nejde a nebavi me. rjump neumim (myslim ty mapy) Smile a nebavi me. a pak tam bylo coop to mi de dobre, ale to asi kazdemu a bavi jaks taks, ale k cemu? jen CTF nic jineho... Takze lamil bych tam jak prase, takze nic. nebudu hrat.
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Změna času začátku   DOOM Allstars 2007 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 4:13 pm

Pro všechny registrované na neděli.
Hokis s Drážou posunuli začátek turnaje, který začne RJ sapce jumpem na 18.30. původně to mělo začít v 17.30. Tak ať jste v obraze. Další podrobnosti v tajnostech Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





DOOM Allstars 2007 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOOM Allstars 2007   DOOM Allstars 2007 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
DOOM Allstars 2007
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» DOOM stupidities
» Kdo z vas paril doom perverse..?? :)
» Bojim bojim, DOOM 3
» 28.8.2007 [FT]vs[DH]
» 29.8.2007 [FT]vs[DH]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: DooM 2 :: Diskuse o hře-
Přejdi na: