Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 12:49 pm

Dneska dopoledne jsem měl pracovat, ale místo toho hraju Dooma, protože mi toho pár odpadlo. Ale prakticky nikdo nehraje. Včera jsem hrál CTFka, dneska zase FFA. Docela už mi jde ten Straferun50, dokonce se shruba 50% úspěšností někoho přitom složím na kolena. No, dávám si zrovna Rohypnol s lahváčem, mám to tam rozpuštěné. Až mě to položí, tak se z toho poseru. Ale chutná to výborně!
Lozím vám přitom kurvení si organizmu po stránkách Doomscény a jako správné eftéčko se kurevsky rozesměju při browsení blogu Dewiho na stránkách DH. Že prej si pamatuje jak Markub běhal po kanálech a tahal z nich fotky! Heh... Jo a ještě si všiml, že od nás byl vyhozeni 2 členové za špatný přístup k zápasům... Musím uznat, že má dobrej postřeh. Hehe, už mě bolí břicho, musím si loknout toho bublatého Rohypnolu ať se zklidním...
Btw, při slově "déháčko" si bůhvíproč představím cca 20ti letého kluka sedícího u compu, hrajícího Dooma s nějakým bílým syntetickým a lehce nelegalním práškem kolem nosních dírek, případně rtů.
Frenky už se tu dlouho neukázal. Jen doufám že neumrzl cesou ze školy v tom vichru!
Ach jo, to je nudaaaa! Asi si půjdu dobrovolně najít nějakou práci, protože z těch všech sraček furt se mi chce spát. Jsem se asi zmrskal, škoda že není svátek.
Kurva, nějak je mi fakt blbě...... Dew! Dew! Dewi!!!!!! Rychle mi nastav ruce nebo ti to hodím do xichtu!!!!!! elephant
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 5:41 pm

Peťo, po přečtení tohoto a příspěvku v tématu webgame, mi přijdeš nějaký divný. Takhle sprostý si snad nikdy nebyl. Si byl zrovna opilý nebo co? Fakt ses takhle nikdy nechoval a trochu to myslím přeháníš
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Heh...   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 7:42 pm

Ty vole Peta se vozral z sirupu proti kasli...no to me poser Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .......game over
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 9:35 pm

LMAO! ROFL! co na to rict? :DDDDD jestli se nudis tak se nediv. je skola a vsichni do ni chodi a tak nemaji cas na to. ty kdyz uz chodis do prace, tak cto mas jiny
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Jééééžišmááária, klucíííí....   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 3:34 pm

Nedivím se že jste to nepochopili. K napsání tohoto příspěvku mě vedl příspěvek od Dewiho (to zženšzění jeho nicku mu víc sedí) na stránkách DH. Pokud si to zkouknete tak to pochopíte. K poště co jsem veld na Webgamu s Unyxem jsem se vyjádřil ve "Spamu" a omluvil se. Zvedněte si trošku hladinu humoru Very Happy A až si přečtete blog od Dewa tak pochopíte proč jsem to tu napsal. Doufám....

Asi si ale ukroutím hlavu tím, že neuvěřím jak si někdo pomýšlí nad tím, jak jsou jeho blogy vskutku interesantní. Arch-nepřítel? Hm... Teď jsem neskutečně potěšen já. I když jsem nejdřív pomýšlel na titul "arch-nepřítel přirozené lidské demence a škodolibosti". No ale nebudem přilívat olej do ohně. Nechme členy DH se slívat v putyce, aspoň nás má kdo bavit. cheers
Návrat nahoru Goto down
Vody
Anonymní




Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 6:32 pm

tak my už máme aspoň občanky
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:42 pm

my taky.. pokud vim rabbit i kdyz si nejsem jisty jak tomaqa, pokud se nemylim tak ted je on nejmladsi aktivni clen FT klanu.
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:44 pm

Vody napsal:
tak my už máme aspoň občanky

Vřele blahopřeji! drunken
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:39 pm

No vidíš to mi vůbec nedošlo, teď su s Mitfou nejmladší z klanu cat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: máslo   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:43 pm

Jo nejmladsi, a rovnou jako bonus kapitan....to se ale brzy zmeni Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:44 pm

Hele nějak si věříš king
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 11:39 am

Frenky má velké ambice :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)   Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Včera živo, dneska nuda, Dewi pořád špínu hledá.... :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 28.8.2007 [FT]vs[DH]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Pokec-
Přejdi na: