Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Hej

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Abik_a

Abik_a


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 09. 07
Location : Pardubice

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Hej   Hej Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 1:16 pm

afro jen jsem se chtěl zeptat, jestli byste mohli na stránky dát odkaz na stránky našeho klanu.

jmenujeme se AIIC a adresa je http://aiic.wgz.cz/
Návrat nahoru Goto down
http://aiic.wgz.cz/
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 4:17 pm

Zatím ne, ještě ste se na doom scéně nijak nezviditelnili
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 3:45 pm

Já si Tome myslím, že volíš jako organizačně zodpovědný člověk, špatný postup. Jak jinak, kromě hraní, se mohou lidé dovědět o nových klanech? Podle mě Doom scéna není o boji mezi klany, čí stránky budou jak navštěvované, ale o tom, pomoci novým klanům na scénu. A webové stránky jsou cesta k tomu, aby byl k těmto klanům usnadněn přístup, aby o nich bylo známo že existujou a pomohli si k růstu. Taky by Ti to asi nadzvedlo mandle, kdyby Ti tohle někdo odepsal. Měli bychom si pomáhat a ne se takhle odjebávat. Vždyť umístit odkaz na stránky další, byť nového klanu, je to nejmenší, v čem klanům můžeš pomoci a v budoucnu mít s kým hrát. To že o nich nkdo neslyšel a na scéně nic nepředvedli je logické. Oni totiž ZAČÍNAJÍ! Já jsem proti takovémuto postupu. Evil or Very Mad Oni na své stránky taky umístily odkazy dalších klanů. A nemuseli.
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 6:57 pm

No... beru tvojí úvahu, ale mám k tomu nějaké důvody proč sem to sem psal:
Téměř celá česká scéna se takto chová. Např. my a IM jsme byli téměř stejně "napomenuti". Proto sem si myslel že se to tak zkrátka dělá... Tak nevím.
Potom tu byl asi před rokem problém ten, že si někteří hráči zakládali klany jako Libor říkal "na běžícím pásu", samé nové stránky a tokovéto. Klan po ani ne 2 týdnech zanikl. Na zlauncheru sem neviděl kromě Abika nikoho z nich, a i Abika vidívám zřídka. Pro to je to taková prevence, ale máš pravdu že to není žádný problém je tam napsat, ale zase si vem že by nějaký outsider se díval na seznam klanů a viděl by je tam a za týden by je tam už neviděl. Tož by mě zajímalo co by si o tom myslel.
V nejbližší době tě teda přidám do seznamu, nebudeme tak öví škaredí jako bývali ostatní na nás...
Návrat nahoru Goto down
Abik_a

Abik_a


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 09. 07
Location : Pardubice

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 8:33 pm

Jak na vás byli škaredí?

To je jedno.

My tam na vás teda odkaz máme
Návrat nahoru Goto down
http://aiic.wgz.cz/
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 11:39 am

Ono jestli klan do několika týdnů zanikne či ne, je prostě otázka, na kterou nikdo nezná odpověď. Tady se pohybujem v začarovaném kruhu. Mělo by existovat nějaké morální pravidlo, že začínající klany mají být prezentovány a ne utlačovány do doby, kdy budou "slavné". To máš stejně jako v obchodě. Já kdybych svůj byznys nerozjel za pomocí reklamy a prezentace, tak bych byl asi do měsíce v bankrotu. Proto když se někdo chce prezentovat, ať se prezentuje. Jestli skončí, skončí. To nejmenší co v tu chvíli můžeš udělat je to, že odstraníš odkaz ze svého webu na jejich stránky. Pokud se takto chovají jiné klany u nás, tak jsou to debilové. Protože bez reklamy se byznys prostě nerozjede. To je zákon trhu Cool Jakéhokoliv. A dlouho fungující klany s kvalitními hráči by neměli zneužívat svého monopolního postavení na Doom scéně a diktovat si podmínky, ale všechny klany, ať už tu jsou měsíc nebo 5 let, by si v tomto měli být rovni. Hraní Dooma přece není o penězích. Připomíná mi to diskuzi o té LANce. Jak má někdo vytvořit kvalitní klan a držet jej při životě, když jej ostatní od toho odrazují?! Příjde mi to kompletně padlé na hlavu a je to rozhodně špatný postup. Starší klany by se SAMI měli snažit o podporu a růst klanů nových. Jenže jsme (bohužel) Češi a nevraživost a povýšenost máme v genech. Ale přivlastňovat si virtuální svět (mám na mysli českou Doom scénu) je nehoráznost a blbost. Tímto jsem možná chtěl skrytě apelovat na ostatní klany, aby se nad tím zamysleli.
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 8:44 pm

Máš pravdu, ale asi se tak chovaj jenom někteří, ale než sme se my dostali mezi ostatní, to bylo opravdu velmi těžké. Opravdu nevím proč, ale je to tak. Všichni z nás měli srandu králíkům. Teď tomu už tak doufám není.
Jak už jsem psal, v nejbližší době napíšu odkaz. Možná ai napíšu na doom-server novinku, ale to bych si musel zopakovat ten jazyk kterým se to tam píše =)
Návrat nahoru Goto down
Abik_a

Abik_a


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 09. 07
Location : Pardubice

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:05 pm

Fakt díky, a jestli to dáš jako novinku na Doom-Server, bude to jenom lepší. farao
Návrat nahoru Goto down
http://aiic.wgz.cz/
Abik_a

Abik_a


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 09. 07
Location : Pardubice

Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 8:03 pm

Domluveno.
Návrat nahoru Goto down
http://aiic.wgz.cz/
Sponsored content





Hej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hej   Hej Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hej
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: archív-
Přejdi na: