Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 LANky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

LANky Empty
PříspěvekPředmět: LANky   LANky Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 11:17 am

Tak jsem koukal na Doom serveru, že na konci měsíce je opět další LANka. No a co mě po bližším pročtení článku nepřekvapilo je, že se zase koná v Praze. Poslední dobou si pokládám otázku, zda je to proto, že Ti, co to pořádají bydlí v Praze nebo jejím okolí anebo bydlí u Brna, ale v jedině v Praze je kvalitní herna? Fakt tomu už přestávám rozumět a nechápu, proč se LANky ortganizují jen v Praze! Hraje vůbec někdo Dooma na Jižní či Severní Moravě??! Kromě Frenkyho :-)
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 8:32 pm

Já, Mira, Mitfa
Například... Smile
Myslím že ta 1. možnost je pravděpodobnější confused
Návrat nahoru Goto down
markub
Anonymní




LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 2:22 am

Tomaqa:
Ta nelibost na idoomu nad tvymi prispevky prameni uz ze zkusenosti. Snaha o konani mimo prazske lanky tu byla uz mockrat - staci prolistovat starsi diskuze, a nikdy se neuskutecnila. G8 byla klasika a doomer je vetsinou clovek tezko podlehajici zmene. G8 zrusili a tak prisla ted na radu Battlezone, kde uz byla taky snaha o uskutecneni. Co se tyce organizatorstvi odvolavas se na to ze ti je 14. Je pravda ze v tom veku je tezky neco zarizovat. Ale kdyz tim argumentem tak mavas, tak by me ciste ze zvedavosti zajimalo, kolik si myslis ze je Dargovi.
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

LANky Empty
PříspěvekPředmět: ...   LANky Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 8:56 am

Tome mohl by jsi nam sem hodit par tech textu z toho fora?
Návrat nahoru Goto down
Gusta
Anonymní




LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:09 pm

Ahoj, máte pěkný stránky, a koukám že vám to i v klanu hezky klape, GOOD JOB! sunny
Jinak organizovat LANku pro lidi z celý ČR neni vůbec taková sranda jak se zdá. V posledních letech to dokázali jenom Method, Titan a Darg. Pár dalších lidí o tom vždycky někde diskutovalo a většina jenom seděla doma a čekala kdy a kde bude LANka a pak začala kritizovat. Proto chápu že z toho Method vždycky měl takový nervy a timto před ním smekám
king Reaguju tim Peterku na tvůj příspěvek, kde z vět typu "...LANka se koná..." a "...LANka se organizuje..." vyznívá skoro jako když se organizuje sama, což fakt ne! (vim žes to tak nemyslel, ale jenom na to upozorňuju).
Já jsem sice z Prahy, ale na LANku bych jel kamkoli, proto mě mrzelo, že nevyšla tehdy ta akce ve Zlíně, kterou tehdy téměř uspořádal Lukas111. Kdyby se třeba někomu z vás podařilo uspořádat LANku někde na Moravě, určitě bych přijel a těšil bych se tam ještě o hodně víc, protože jsem sám dokonce nikdy na Moravě nebyl a rád poznám nový místa a taky nový lidi. A přiznám se že se vám upřímně divim, proč je pro vás ta vzdálenost Praha - Morava taková tragedie, to bych spíš pochopil např. nedostatek financí ... Jinak letos v únoru dorazil do Prahy na mezinárodní (singlařskou) LANku i Opulent s Ameriky, Grazza z Británie, Erik Alm ze Švédska a Belial z Polska ... a v pohodě
Basketball
Tak doufám, že někdo od vás taky dorazí!
Jo a Method úspěšně organizoval svoji první LANku v 15ti ... nerozhoduje věk ale chuť a nadšení Wink
Návrat nahoru Goto down
Gusta
Anonymní




LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:27 pm

... a jen bych chtěl dodat, Peterku, že to že si začneš hnedka poté co se Dargovi konečně povedlo zařídit tu LANku (a že to letos bylo o dost náročnější než jindy) stěžovat na místo jejího konání, taková reakce lidem to tolik potřebný nadšení bere, což neni úplně OK scratch
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

LANky Empty
PříspěvekPředmět: konání LANky   LANky Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:43 am

Zdarec. Díky za reakci. Jak jsi již správně podotknul, je mi jasné, že se taková akce neorganizuje sama, proto si myslím že poukazovat na tohle bylo jaxi mimo mísu. Já se chtěl jen zeptat, PROČ vždy jen v Praze. A stačila by mi opravdu odpověď "protože 90% Doomerů je z Prahy a jejího okolí", víc bych se v tom nevrtal. Pro mě není problém Praha, já cestuju po republice pořád, pracovně a v Praze jsem snad každej druhej týden Very Happy Pro mě je problém volný čas. Mám rodinu a strašně časově náročnou práci (práce). Proto celý ten dotaz, zda se to někdy bude konat i někde poblíž. Prostě jsem tak vytížen, že dovolit si "jen tak" na 2-3 dny odjet (i když je to kvůli Doomu a super lidem) nemůžu. Prozatím.
A co se týče braní nadšení lidem, jež to organizují.... Myslím že nějakej nováček Peterek z Karviné, když plácne připomínku na místo konání LANky, je pro takové lidi jako jste vy, nicotný.
Já kdybych věděl co všechno je k té organizaci třeba, pokusil bych se něco vymyslet. V Ostravě jsou kvalitní herny. Ale potřeboval bych někoho, kdo mi bude říkat co mám dělat (sedni si, otoč se, udělej krok, ...) lol! Někoho komu můžu volat a radit se s ním o postupu organizace.
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:03 pm

Pro mě je hlavně problém se do Prahy dostat když mi ještě není ani 15! Ani nevím jestli bych mohl, a navíc docela trvá než se dostaneš na dálnicu, protože to ještě nic většího nespojuje Evil or Very Mad . Zkrátka by mi to ale rodiče pravděpodobně nedovolili, jet do Prahy úplně sám. Moji spolužáci tam jedou s rodiči, což by si můj tatínek nemohl dovolit, protože má strašně moc práce a nemá čas ani moc na nás, a to pracuje doma. O tom že se usilovalo o to udělat to jinde sem nevěděl, takže měním názor. V tý Ostravě si myslím že by to nebylo ono, protože to je na okraji republiky...
Sem rád za tvůj názor Gusto, osobně sem si myslel že většina Pražáků to chtěla mít co neblíž u nosu, když bydlí v hlavním městě. Doufám že je mezi nimi více nadšenců jako ty Smile
Ještě v ohledu toho že se obracím na ten věk- moc se v těch našich zajímavých zákonech nevyznám, ale myslím si že když mi ještě není 15, tak by tam byli nějaký problémy ohledně toho že za sebe nemám plnou zodpovědnost. Nevím, jestli organizátor ručí za ostatní nebo ne, ale to by v mojem případě asi moc nešlo Smile
Takže asi tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

LANky Empty
PříspěvekPředmět: Tom a věk   LANky Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:23 pm

V tomhle věk nehraje roli lol! Nikomu se neupisuješ ani se k ničemu nezavazuješ pod pohrůžkou nějakých sankcí tongue Takže tady věk nehraje roli. A to, že je Ostrava na kraji rep, myslím není důvod to nezorganizovat. Jak už tady bylo x-krát řečeno - kdo má problém s dojížďkou ať nejezdí. Tak samo jako já z časových důvodů nepojedu do Prahy. Teď. Možná příště. Kdoví...
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 11:20 pm

Já jsem si myslel že by tam někdo měl mít zodpovědnost za nezletilé, a pak ale si myslím že nevím jak by domlouval ubytování, a navíc hospodu a alkoholem který ani nemůžeš konzumovat... Ani bych se nedivil kdyby na tebe zavolali policajty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vody
Anonymní




LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 11:48 pm

lol, tady děláš jako by na páteční chlastačku chodil někdo komu 14 Smile a přespání je právě pro ty kdo jedou už v pátek, aby zachlastali Smile V klidu můžeš přiject v sobotu ráno rovnou do herny a tam si v klidu zapařit a pak ject zase večer, nebo ráno domů Smile ze soboty na neděli se nespí a když už tak na zemi v tý herně ^_^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





LANky Empty
PříspěvekPředmět: Re: LANky   LANky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
LANky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Pokec-
Přejdi na: