Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Konzole

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Konzole   Konzole Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 12:06 pm

Nějak to tu umírá, tak snad jedna diskuze.

Jaký máte názor na herní konzole? Hrajete na nic nebo je nesnášíte? A co třeba takový Doom na PS? Jaké konzole máte rádi a jaké ne? Proč?
Návrat nahoru Goto down
nehu
Anonymní




Konzole Empty
PříspěvekPředmět: ach konzole....   Konzole Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:34 pm

no konzole moc nejsem (zadnou sem doma nikdy nemel), ale dycky sem chodil parit stary hry na C64 z kazet ke kamosovi. byla to bomba. pak si pamatuju na nekolikadenni ulety na takovy ty konzoli od vietnamcu, s velkym kovovym prepinacem her a par data mrdek, co se pridavaly s jinejma hrama. pak snad u kamose mega drive par her a pak az PC.
takze zadny velky orgie sem nezazil Very Happy
byl jsem hodne ochuzen ?
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:03 pm

O jakých konzolech se to bavíte...? confused Very Happy
Návrat nahoru Goto down
fabz.fia112

fabz.fia112


Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 22. 09. 07
Age : 31
Location : Kaplice

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:15 pm

ja parim taky na ps2...dobra grafika ale dooma sem jeste na ps newidel...na ps2 hraju killZone a age of empires II Smile
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: .....   Konzole Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 9:50 pm

Mel jsem playstra dvojku a nejvetsi mazec.Jinak ted uvazuju o Xbox 360 nebo playstation 3.Na dvojku playstra doporucuju hry God of War a God of War II. taky je dobrej black a sniper elite.
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Konzole   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 11:22 am

Já taky začínal na C64. Dodneška na to vzpomínám a mít to doma, tak u toho furt sedím a taky jsou kousky, u kterých bych vydržel snad i na smrtelný posteli. Asi po 10 letech, když mi bylo 15 naši koupili první PC. 486 DX4. Mazec Laughing Dostat se ale k takovým kouskům jako byly Amiga, Atari či Didaktik M se mi nepodařilo. S nástupem PS1 se mi svět konzolí zhnusil. Nevím proč, PS1 mi ježilo chlupy nejen na zátylku a já věrný PC jsem shazoval narůstající popularitu této konzole kde se jen dalo a blil jsem jejím příznivcům po prstech.
PS2 jsem nějak přechodil. Nejvíc mě dostal první Xbox. Tam byly kousky, které opravdu stály za to. Jmenujme třeba Def Jam - pouliční bitky se známejma hip-hoperama, které přinesly do světa herní zábavy nové ovládací prvky, grafiku a hlavně herní možnosti. S.W.A.T. - perfektní zábavná akčně taktická hra s podporou coopu, Halo 2 atd., mohli bychom jich jmenovat mnoho.
Před 2 rokama se po celém světě ztrhla mediální kampaň, která měla hráče po celém světě připravit na příchod Xboxu 360 od Microsoftu a PS3ky od Sony. Kampaň to byl opravdu ohromná. Pro Microsoft trvala asi rok, jelikož Xbox 360 vyšel minulý rok na jaře, i když u nás se začal prodávat až po letních prázdninách. PS 3 vyšel teprve před několika měsícama. Důvod byl jednoducjý. Sony chtěla nechat hráče vydechnout z prvního masového nátlku ze strany Microsoftu konzolí Xbox 360 a věřili, že tohle lidi prostě omrzí. Jenže se jaxi sekli. Microsoftu marketingový tah vyšel a jelikož na Xbox DODNEŠKA vycházejí lepší tituly než na PS3, má lepší prodejnost, je na něj mnoho her (na PS3 asi teprve kolem 20-30!) a to nemluvím o ceně! S prodejem prvních Xboxů se totiž táhla jedna MEGA páka. A to vydání hry Gears Of War. První Next-gen hra, kterou jsem letmo zmínil v článku o Halu 3. Na Netu najdete mnoho obrázků z této hry. Youtube je zahlcen videí ze hry. Ale kdo neviděl a nehrál, nepochopí. Kámoš si nechal dovézt Xbox 360 hned jak vyšel z Německa. Chuj s tím že už ho měl 3x na reklamaci v Microsoftu Smile První kousky prej měli "pár much". GOW dostal zdarma ke konzoli. Povídám vám, tu hru jsem s ním vezl domů. Je to už rok a půl! A může vám říct, že takhle dlouho jsem nic nehrál s pocitem, jako bych to hrál pokaždé poprvé.
Na tyto 2 Next-gen konzole se samozřejmě pořád chystají nové a nové pecky. Ne vždy je ale hezky vypadající hra i zábavná.

Já osobně bych šel do Xboxu 360. Bohužel ale zatím jen kvůli 1-2 hrám, což.....no, zůstanu u svého noťasu a Dooma Very Happy

Kždopádně na otázku zda byl někdo ochuzen pokud nehrál na starých/starších konzolích, mě připadá jen jedno přirovnání.
Představ si Nehu, že bys nehrál Dooma 1, 2, ZDoom, ale rovnou začal na Doomovi 3. Tak asi tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: .....   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 11:37 am

Jednicku playstra jsem taky presel.Dvojku my nasi nadelili k Vanocum asi pred peti lety.Zpominam na ty probdele noci s kamosem u wrestlingu, Star Wars, Burnoutu......jinak GOW nejvetsi brutalni anticko recky luxus.Proto mam radsi konzole nez PC.Na pccku si takovy hry proste nezahrajete.Rozhodovani mezi playstrem 3 a new X boxem nebylo snadny.Playstr stoji 17 litru, a to zatim nic nepredvedl X box 9litru, ale tomu moc neverim.Asi vezmu X boxa.
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 11:44 am

Frenky napsal:
Jednicku playstra jsem taky presel.Dvojku my nasi nadelili k Vanocum asi pred peti lety.Zpominam na ty probdele noci s kamosem u wrestlingu, Star Wars, Burnoutu......jinak GOW nejvetsi brutalni anticko recky luxus.Proto mam radsi konzole nez PC.Na pccku si takovy hry proste nezahrajete.Rozhodovani mezi playstrem 3 a new X boxem nebylo snadny.Playstr stoji 17 litru, a to zatim nic nepredvedl X box 9litru, ale tomu moc neverim.Asi vezmu X boxa.

čemu nevěříš? Že stojí 9 litrů? :-)JInak, zapoměl jsem připsat k těm Next-gen hrám.... GOW má být trilogie. Dvojka má vyjít mezi prosincem 2007 a květnem 2008 (původní plán byl každé jaro jedna, navíc tak, aby se nepřekrývala dvojka s Halem 3). No a taky jsem o prázdninách zjistil, že ke GOWu a Halu jsou už z půlky napsané scénáře a budou se točit FILMY!!! Ale žádnej propadák jako Doom. První adept na režii je prej Micheal Bay (Transformers, Den Poté, ...). GOW navíc na PC asi taky bude. Ale pokud vím, jaké nároky to mělo na Xbox a stím, že to využívalo 100% hadwaru, tak lidí kteří to na PC budou vlastnit asi moc nebude.
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: ....   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 11:54 am

Ale ja uz mam GOW 2 dohratej Laughing , a koncil zpusobem kterej sto pro naznacoval pokracovani, ktere si na dvojce uz nezahraju. Sad , stejne ju mam uz pul roku rozflakanou tak co.Jenom se modlim ze bude hodnej Jezisek, jestli ne tak se pujdu projit a uz se nevratim Razz
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:31 pm

Frenky napsal:
Ale ja uz mam GOW 2 dohratej Laughing , a koncil zpusobem kterej sto pro naznacoval pokracovani, ktere si na dvojce uz nezahraju. Sad , stejne ju mam uz pul roku rozflakanou tak co.Jenom se modlim ze bude hodnej Jezisek, jestli ne tak se pujdu projit a uz se nevratim Razz

Nevím zda se bavíme o stejné věci. Gears Of War (zkratka GOW) vyšel jen na Xbox 360 a na dvojku se teprve čeká Wink
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: ..........   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:34 pm

Aha....ta moje hra je God of War... Razz ...gears of war neznam.A znas Metal Gear Solid 3:snake eater?
Návrat nahoru Goto down
dew
Anonymní




Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:13 pm

god of war jsem hrozne obdivoval z traileru, jak brutalne vsecko masakruje.. ale pak kdyz jsem to hral u kamose tak me to brutalne zklamalo. jako furt asi cool fatality a prostredi, ale uprimne receno se to hraje jako bojove karaoke. na obrazovce se ukazuje, ktere klavesy mam kdy zmackout a ja jen musim trefit spravny rytmus. kamos sel do kuchyne pro piti s tim wireless ovladacem, furt to mackal a my koukali, ze furt vyhrava Smile no a po chvili me zacala z toho bolet hlava, zlaty expendable.
navic mi vadi, jak jsou hry pro pc+konzole nucene zjednodusene kvuli tem konzolim. nedavno jsem konecne hral deus ex 2, ktery je pro xbox i pc, a bylo mi smutno, jak totalne zmasakrovali odkaz jednicky. a uz jsem slysel i nazory, ze v podstate to stejne je ve vztahu bioshock ~ system shock 2. falloutu3 se vylozene bojim.
jsem asi ortodoxni pcckar no Smile
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:45 pm

Bioshock má dobrej nápad, ale taky mě to po pár hodinách přestalo bavit. Trailery mě taky neskutečně upoutaly, ale hra nijak extra zábavná pro mě není. Přikláním se k názoru - zlaté PC Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Konzole Empty
PříspěvekPředmět: .......   Konzole Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 11:01 pm

PC fuuuuj.....konzole rules
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konzole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzole   Konzole Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konzole
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Pokec-
Přejdi na: