Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Faker

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
[DH]Libo
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: Faker   Faker Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 3:44 pm

cau,
nechtel jsem to resit na foru, ale protoze jsem tomaqu nevidel dlouho na irc, tak to placnu sem

nejak pred tydenm nejaka lama na brit10 behala s mym nickem, pak s nickem vodyho, a na ctf s nickem dewwwa
par dni na to, opet nekdo s nickem bulba z BK
slo o ceskohe hrace

po kratke vymene mailu s firestonem (admin oblacku) jsem se dozvedel, ze to byl frenky, takze si to nejak tady spolu vyridte, aby se to vickrat neopakoval pokud mozno

rozhodne se me nelibi, aby nejakej kokot behal s mym nickem i stejnou barvou jakou mam ja, po serverech a tam delal kdo vi co, nebo aby se vydaval za spoluhrace z klanu

nebudeme z toho delat zdrama, takze az si to tomaqa precte, tak at tenhle thread smaze a da me vedet na irc
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 7:23 pm

hm frenky, tak by me zajimalo jestli ej to pravda, ale jestli to rikal admin oblacku tak asi bude.. frenky brzdi se. s dh uz mame vse vyresene a nerad bych mel s nimi nejake problemy znovu. a ted jsi to ty, ktery dela spatne jmeno klanu, takze bacha
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 8:05 pm

Tak to se na mě nezlob ale tohle si už trochu přehnal... Za tohle by si na zl mohl dostat i ban, tak zkus někdy ořemýšlet nad tím co děláš. Není to tvůj první problém s tvým chování. Jsem rád že jste to vzali takto a za Frenkyho se moc omlouvám
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: ..........   Faker Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:03 pm

lol! A jako co?Muzu si teoreticky delat co chci, ty si taky hrajes diablo misto dooma a to ses kapitan prcku Razz A potom co mi ta pica nehu rekl ze jsem curak necekejte ze hned na vsechno zapomenu a bude ze me andilek, vy jste se malem posrali stestim ze se to tak nadherne vysvetlilo .vyresilo pak jste si poplakali a poplacali po ramenou.Zapominate.. scratch
Návrat nahoru Goto down
dew
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 4:08 am

hm tak se do toho jeste vlozim ja, protoze me prave frenky docela nasral. tesne pote, co na public ctf nekdo fejkoval me a snipera z ubr, jsem o tom mluvil s unyxem a ten uz tehdy rekl, ze to asi byl frenky. nasledne dalsi den pak libor dostal ten log od firestona, ktery to potvrdil, aspon v jeho pripade. tesne po tom jsem sel na public a resil to s frenkym, pricemz byl pritomen jeste nekdo z ft. frenky tehdy tvrdil, ze napodoboval jen vodyho a ze k tomu se priznal a ze s tim ostatnim nema co delat. po chvili prisel s teorii, ze to byl jeho bratr. ja to nechal byt, protoze jsem tam nechtel delat verejne sceny. jenze to by se frenkyho bratr musel logovat do zdaemona pod frenkyho identitou. btw takova vymluva ale adminy vubec nezajima a nekolik lidi je zabanovanych za sdileni identity. tehdy jsem tam maval hrozbou banu, aby se mnou vubec zacal mluvit- a tady se k tomu jeste hrde hlasi. navic jestli fejkoval i bulba a wolverina, tak asi tezko jde o nejakou pomstu dh, ne?
btw, zbytek ft> hlavne se za frenkyho neomlouvejte nebo buhvico. tim si akorat rozkladate vinu mezi sebe. ON je idiot, ON si koleduje o ban. navic mistr hrdina, co nas tak silene nenavidi a dela nam ze zivota peklo, ANI NEKVAKNE, kdyz nas potka na publiku. clovek by cekal aspon sarkastickou poznamku, ale kdyz jsem ho tehdy zpovidal, tak akorat sliboval, ze jestli se potvrdi, ze je to z jeho ipky, tak zakaze brachovi dooma. chlap s gulama.
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 8:21 am

Shocked
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: ......   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 8:27 am

Pekny, ale trochu dlouhy a nezazivny... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vody
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:27 am

dostane ban a bude o zmrda na zd míň Smile
Návrat nahoru Goto down
Libor
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:08 am

no mam firestonovi napsat jak se to bude dal resit, jestli jako jsme se nejak domluvili a nechame to, nebo budou nejaka vyraznejsi opatreni, ale ja bych to dal neresil

ja nevim, jestli fakoval snipera a bulba, firestone psal jenom ze me
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 12:31 pm

Zdar. U toho zpovídání Frenkyho Dewem jsem byl já. Co bylo řečeno mohu potvrdit. Nevím co si o tom myslet ale Frenkny, myslím že by se měli dodržovat nějaké hranice. Přeháňka je přeháňka a nebudu se divit pokud ti fakt daj bana. Následky si poneseš sám Mad
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: ...   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:10 pm

fekfmewkfnewjnfrhwčiojkrpwodfm,ůelwqrkeopw,foertiewéúrolv§ůeičiojglmeflemfoplekropkrlkgomgrijeri


Naposledy upravil dne Tue Sep 25, 2007 3:33 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:15 pm

Frenky napsal:
Delejte si co chcete, ja si zmenim ip a znovu vam rozmrdam stranky sraci Twisted Evil o tom sniperovi a bulbasaurovi nic nevim

Tohle vůbec nechápu. Máš zkrat nebo jsi ve škole dostal bůra? Chováš se jak p*ča.
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: ....   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:34 pm

...


Naposledy upravil dne Tue Sep 25, 2007 3:53 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:41 pm

Proč prosíš? Stydíš se za své chování? Když jim chceš něco říct/napsat tak to udělej a ne že někoho budeš pomlouvat za zády. To nesnáším Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: ..........   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 4:19 pm

Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Faker Empty
PříspěvekPředmět: ...........   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 4:23 pm

Uz to nechcu a nebudu resit, omlouvat se tem lamkam nebudu ani za boha, vy se mezi sebou dohodnete jestli me kicknete ,snizite mi post nebo nevim co jeste at mam jasno.
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:16 pm

Já sakra vůbec nechápu co se to s tebou děje, tím že jim začneš škodit nic nevyřešíš. A ty tvoje editované příspěvky taky nechápu a to s tím ipčkem nevím jestli si to psal ty ale zachoval ses jako pěknej hajzl a takový lidi by v našem klanu neměli co dělat... Takže si to trochu srovnej v hlavě a byl bych rád kdybys na to napsal svůj názor. A to že se jim omlouvat nebudeš- chováš se jako holka silent
Návrat nahoru Goto down
nehumano
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: themence   Faker Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 8:35 pm

hi all,
nevim frenky co si komu udelal, ze ses musel narodit jako takovej nechapavej ubozak. zesmesnil si sam sebe a jeste k tomu mas pocit, ze by se te ostatni clanmejti meli zastat. asi sem clovek, kteryho by sis jako kamarada, nebo snad dokonce jako tymmejta nevybral, ale ver, ze ja tebe taky ne, a kdybych te mohl poslat do prdele kdykoliv, kdy bych k tomu mel duvod, udelal bych to. takze frenky jdi do prdele.

doufam, ze jsem u vas zase klesl, vy se postavite za frenkyho a spolecnymi silami ho vytahnete z te zumpy, do ktere zabredl az po krk. takovehle chovani, ci snad usus nemuze byt vecne.

study frenkymu doporucuju, aby to tak nezral a kvuli stresu si omyval prirozeni vlaznou vodou. pomaha to, vim to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:56 am

Myslím že tohle si Frenky vyžere sám. Nikdo se ho zastávat nebude. Není za co se ho zastávat.
Návrat nahoru Goto down
Unyx

Unyx


Po?et p?ísp?vk? : 116
Join date : 28. 08. 07
Age : 35
Location : Praha 13

Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 4:29 pm

dew napsal:
hm tak se do toho jeste vlozim ja, protoze me prave frenky docela nasral. tesne pote, co na public ctf nekdo fejkoval me a snipera z ubr, jsem o tom mluvil s unyxem a ten uz tehdy rekl, ze to asi byl frenky.



No, vůbec nevím že bys se mnou mluvil, btw Frenkyho se zastávat nebudu, ale jestli jste ho naštvali první a vrací vám to, tak se mu nedivím.
Návrat nahoru Goto down
http://unyx.blog.cz/
Libor
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 4:38 pm

nastvali jsme ho tim, ze ban nedostal hned, jakmile jsem to zjistil, a misto toho se to snazim resit tak, aby ho nedostal Rolling Eyes

misto toho, aby byl rad, ze se to snazim ututlat a celou vec prejit, tak tady pise nejaky sracky, je to normalni?

a to, ze si zmenis ip te nepomuze
Návrat nahoru Goto down
Vody
Anonymní




Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:00 pm

lol jasně my jsme ho naštvali Smile a čim sim tě? Wink zakládáme nějaký píčus ankety proti němu? Smile říkáme že je to lama Smile myslim že ani ne, i když je to lama jak prase Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Faker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Faker   Faker Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Faker
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Pokec-
Přejdi na: