Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 wemenko

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

wemenko Empty
PříspěvekPředmět: wemenko   wemenko Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 1:26 am

Ahoj, dobrý doomer wemenko by se rád přidal mezi nás. Už jsme spolu i hráli, má dost dobré AIM a umí to s raketometem Wink
Hrál jsem s ním duel CTF mapu 01, která skončila 5:1 pro mě ale on skoro vůbec nepoužíval SSG jel jen rakety tak jsem mu řekl ať ukáže taky i jak to umí s SSG a hráli jsme mapu 04 a nebyt tomaqy tak to wemeno vyhraje 5:2, ale on tam pak vlezl no přestal hrát nebo hrál málo a já to obrátil na 5:4 a vrhrál jsem, ale vážně mě překvapil svým AIM i když sem ho občas vídával hrát na publicu. Jeslti k nám půjde rozhodněte už vy. On k nám chce a Tomaqa a já jsme souhlasili, tak by mě zajímalo jak ostatní členové klanu.

Kdyžtak kontakt na něj - ICQ: 289448947
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

wemenko Empty
PříspěvekPředmět: Re: wemenko   wemenko Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 8:45 pm

Myslím že je na čase abychom se konečně sešli v 6 a dali pořádný trénink =)
Je ale nutné aby si ho všeci přidali na ICQ a taky ho musíme seznámit jednak s našimi klanovými pravidly x) a taky s našima strategiemi, to je dost důležité Exclamation
Návrat nahoru Goto down
 
wemenko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: [FM] klan :: Members-
Přejdi na: