Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Hodina IVT

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Hodina IVT Empty
PříspěvekPředmět: Hodina IVT   Hodina IVT Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 9:34 pm

Do minuleho tydne jsem mel po ctvrte hodine obidek a pote dvouhodinovku latiny.Chytli jsme takovyho mladyho brylatyho mlicnaka , co prave vystudoval vysku.Jenom jsem uvidel ten jeho nahrocenej ksicht, ....No a po par takovych dvouhodinovkach nam ten curak naparil tolik slivicek, frazi deklinaci a jinych piiicovin, .....sme se na to s kamosem vysrali a sli za zastupcem(jmenuje se RIEDL, a je to nehorazna korba) , ze tu latinu teda vubec nedaveme a chceme na kompy do IVT.Riedl zatal pracky a zabrucel neco ve smyslu ze ma dnes dobrou naladu, ale ze mame stesti a prej uz se s nikym jinym srat nebude.Takze hura do IVT.Mame moc peknou ucebnu, sedli jsme si s Libasem dozadu a zapli nase masiny.Po chvilce jsem zjistil ze ten zasranej skolni pocitac je lepsi nez ta herka co na ni prave pisu tuhle bibli.Aj intak tam byl stalejsi, ping kolem 40 na oblacku jenom tak jednou za 5 minut to vylitlo na par vterin na sto.
Takze ten starej hitler tam kdesi vepredu zacal mumlat cosi na tema "jak funguje pocitac" a ja si vesele najel na nase stranky a zacal stahovat zdaemon + doom.2 wad, potom jsem stejnou proceduru aplikoval u kamosa o jednu radu bliz hitlerovi.Zapnul jsem oblacek ze si dame duelisimo, celkem jsem si oblibil Lukasovo111 rwango tak jsem ho tam hodil.....kamos dostaval krute naprdel takze na me zachvilku zacal rvat ze mam aimbota a wallhack a dalsi picoviny ktery si prinesl z countera.....nooo tak jsem zbytek dvouhodinovky ztravil na ceskym iu_partu se supergunem, ten se mi doma seka protoze mam hroznou herku, ale ve skole jel nadherne takze mazec.Domluvil jsem si dooma s dalsima manikama kterym se libil ten klepec, kterej sem nadelil Scorchovi.
Ceka me propareneeee IVT....mu ha ha ha ha Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Hodina IVT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodina IVT   Hodina IVT Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 10:15 pm

Very Happy
Počkat Skorch to je ten od Predátorů!? affraid
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Hodina IVT Empty
PříspěvekPředmět: fekdmfmds lfj   Hodina IVT Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 10:23 pm

Ty vole nevim jestli je nejakej Scorch u predatoru, ten borec se kterym jsem to hral ma proste prezdivku Scorch, na ZD si udelal nick Schorch11, ale nejakyho PRE bych si dal jako zakusek na duelisimo... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Hodina IVT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodina IVT   Hodina IVT Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 10:53 pm

Basketball
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hodina IVT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodina IVT   Hodina IVT Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hodina IVT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Spam-
Přejdi na: