Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Resisitance against idiocy is futile

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 2:53 pm

No. Jednou věcí jsem si zcela jist. DH to dotáhnou opravdu daleko. Vždyť popaďte. Chystají se změnit název klanu, vybrali si nové logo,... kdoví co ještě příjde. Můj neutichající ďábelský smích nikterak neutichá ani po dalším příspěvku Dewiho What a Face

http://dhclan.firenet.cz/predchozi-nadpis-byl-pro-svou-demenci-redigovan-pozn-red-aha

Intuitivní zamyšlení se nad dotazníkem parodicky adresovaným jejich klanu a jeho následný rozbor mě už pouze ujistil nad tím, že i člověk vlastnící občanku má právo na její roztrhání a následném strčení si jejich kousků do prdele, gor pyšní-li se věkem kolem 20ti let. Neustálé zesměšňující příspěvky na adresu FT, jehož někteří členové si se stejně nekonečnou vytrvalostí dělají srandičky na adresu DH, mě již neudivují. Nepřestajné mindrákování nad příspěvky -náctiletých je zabřichopopadající.

Jj, DH to dotáhnou daleko. Už teď je skoro nevidím........ affraid
Návrat nahoru Goto down
Vody
Anonymní




Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 5:12 pm

Tu změnu názvu a nový logo jsi vyhrabal kde?
A taky by mě zajímalo proč musíš zrovna ty, který už několikrát psal, že to nechce nijak hrotit, reagovat na každý dewovo příspěvek u nás na stránkách, jenž je jasně psán s nadhledem a pokusem pobavit a nebrat to příliš vážně. Smile
btw: opět, tudíž opakovaně, netušim, kde furt bereš, že bych se já, nebo Wodkin pyšnil věkem 20 afro a co víc nad dvacet ještě k tomu Smile
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:13 pm

Vody napsal:
Tu změnu názvu a nový logo jsi vyhrabal kde?
A taky by mě zajímalo proč musíš zrovna ty, který už několikrát psal, že to nechce nijak hrotit, reagovat na každý dewovo příspěvek u nás na stránkách, jenž je jasně psán s nadhledem a pokusem pobavit a nebrat to příliš vážně. Smile
btw: opět, tudíž opakovaně, netušim, kde furt bereš, že bych se já, nebo Wodkin pyšnil věkem 20 afro a co víc nad dvacet ještě k tomu Smile

Pokud vím, sami vaši (nevím zda to byl Libor či Dew) odpovídali komusik na dotaz ohledně přejmenování klanu. Bohužel ty diskuzní příspěvky jsou již smazány, tudíž nevím kdo to psal. Ale vše tohle tam bylo napsáno. Ještě něco navíc :-)
Btw, tyto mé příspěvky jsou pouze reakcí na ty či ony příspěvky. Pokud jsou psány s nadhledem, zřejmě to chápete takhle jen vy. Sorry, tady to nechápal takhle nikdo. Ale mě už to netankuje. S Nehu jsem jsi náramně pokecal a pro mě to je již uzavřeno. Možná by zasluhovalo vše ty příspěvky u nás smazat, aby v budoucnu nedocházelo k dalším hádkám pro něco, co už je uzavřeno.
Btw2, to že tobě je 19 vím. Wodkina jsem ani jednou do huby nevzal. Zbytek má kolem 20, kromě Nehu. Ten taky uvádí 19. Chceš se ale hádat o každej rok?
Pro mě to je už uzavřené.
Návrat nahoru Goto down
Vody
Anonymní




Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:29 pm

Mně je dvacet....zbytek má taky tak, nebo víc...až na lukasa Smile
já se nehádám ^^ já uvádím věci na pravou míru s trochou nadhledu a humoru rabbit
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 9:53 pm

Vody napsal:
Mně je dvacet....zbytek má taky tak, nebo víc...až na lukasa Smile
já se nehádám ^^ já uvádím věci na pravou míru s trochou nadhledu a humoru rabbit

Pak máte zastaralé údaje ve vašich profilech Wink
A myslím, že teď už to každý bude brát s nadhledem a humorem. Mě nevyjímaje cheers
Návrat nahoru Goto down
dew
Anonymní




Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: deus ex machina   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 6:30 pm

no tak ja bych to teda nejak shrnul Smile
starsi blogove prispevky smazane nejsou, jenze kvuli ponekud brutalni aktivite me a nehua jsme zasvinili prvni stranku a nebylo tam skoro nic jineho. libor tudiz nastavil, ze se zobrazuje jen posledni blogovy prispevek kazdeho z nas- k ostatnim se proklikas odkazem na blog.
nas vek bych zas tak neresil- kaplicaci jsou o chlup starsi nez maji v profilech a zbytek v nich ma snusku kydu, zpravidla uz se zacinaji za sva leta stydet Smile
ted k tomu 'novemu' jmenu a logu.. hm tady se vam musim omluvit. vec se mela tak, ze nam 'nekdo' hacknul nase forum. preci jen bezi na zastaravajicim systemu a o bezpecnost se zrovna nikdo moc nestaral. tohle se stalo v dobe, kdy jsme po sobe zrovna prskali siru, takze jste pro me byli okamzite hlavnimi podezrelymi a nektere veticky tady na foru typu 'navrhuju o cem jsme mluvili driv, zbytek v tajnostech' me v tom utvrzovaly. to forum v podstate pouzivame akorat ja, libor a vody, pricemz kapo zrovna vysmrdel do chorvatlandu, takze jsme s liborem na ircu tipovali, kdo to udelal a hrozne se bavili na tom haxnutem nazvu latex clan, nahrazeni loga a ikonek kosoctvercem a wordfilterem 'vody' -> 'mamincin mazanek'. ja jsem napsal ten nesmirne vesmirne ironicky a vtipny blog, protoze jsem byl v razi Smile dalsi den jsem i na publiku vyjel na miru, serval jsem ho na dve doby.. a on se nebranil. pro me to bylo definitivni proste... no a ted se vratil opaleny vody a jaksi vyvestil, ze jste to nebyli vy, ale nepratele spis osobni nez klanovi.
takze omlouvam se, ze jsem tak rozkosnou myslenkovou zkratkou preskakal k uplne spatnemu zaveru a pak se vam vozil po zadech za neco, o cem jste ani nevedeli. az se to bude priste opakovat /ehm/, tak.. nevim, proste uz budete vedet Smile kazdopadne pro nas je uz latex clan takove alterego Smile
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 7:35 pm

No tak je to poněkud škoda s tím vaším indexem. Včera jsem připsal k diskuzi o filmech, želbohu teda nevím, zd tam je či nikoliv. Já to nenašel.
No a stím LC... Very Happy Já si tak trochu myslel že to spíš bude buď od vás nějakej vtípek či dávání najevo, jak jste "odlišní" (nic ve zlém). O tom Mírovi jsem já, nevím jak ostatní, nevěděl. Ale myslím že teď už je to jedno. V tom nesmírném plivání síry, jak Ty říkáš, se Ti asi ani moc nedivím. Mnoho lidí bx v tom hledalo "nejbližší nepřátele" v té době. Hlavní ale je, že se vše vysvětlilo Smile
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 7:59 pm

No jsem rád že se to tak hezky vyřešilo a že se nám někdo konečně omluvil =) , protože jsem si myslel že jste to doposud všechno mysleli vážně, děkuji moc
Návrat nahoru Goto down
Mira
Admin
Mira


Po?et p?ísp?vk? : 198
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 8:04 pm

dew napsal:
......no a jeden den jsem i na publiku vyjel na miru, serval jsem ho na dve doby.. a on se nebranil. pro me to bylo definitivni proste... no a ted se vratil opaleny vody a jaksi vyvestil, ze jste to nebyli vy, ale nepratele spis osobni nez klanovi....


na miru jako na Miru a na me nebo na miru jako na míru jako mírnost??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://mirekv.blog.cz
dew
Anonymní




Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 1:45 am

peterek> jo, nakonec ale voda v potoce stece dolu a fik dostane katu za zenu nebo tak neco. seslo se to uzasne a my ani o nikom jinem neuvazovali Smile a tvoje komentare tam furt jsou, i ty clanky, akorat je to proste v tech kolonkach blogu jednotlivych uzivatelu a ne na hlavni sajte. sem jsem se taky musel proklikat pres sedmero linky Smile

tomakva> este chvili vrkej a dostanu cukrovkovy zachvat a radeji rozpoutam dalsi meziklanovou valku, abych nemusel poslouchat vzajemne dekovacky Smile

mira> ty bys mel radeji chlastat s mirou, pak tu uz v sedm vecer fabulujes Smile
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 10:31 am

Sad Kluci už dost Sad Ještě se poobjímat a fakt můžem začít nanovo lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Resisitance against idiocy is futile Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resisitance against idiocy is futile   Resisitance against idiocy is futile Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Resisitance against idiocy is futile
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Pokec-
Přejdi na: