Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 FunS a Vintex

Goto down 
AutorZpráva
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

FunS a Vintex Empty
PříspěvekPředmět: FunS a Vintex   FunS a Vintex Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 2:31 pm

Takže máme tu další problém s členama. Máme 5 aktivních členů, s kterými jsem naprosto spokojen. Protože už jsme poměrně vyspělý klan, zavedli jsme i řád. Ale mám bohužel docela problém s Vintexem. Mám s ním minimální spojení, protože nemá žádné ICQ apod, jeho založení . FunS má alespoň Skype, ale tam bývá opravdu ale opravdu velmi zřídka, i když je třeba na zlauncheru. I na tom v poslední době je dost málo. Chtěl bych říct, aby ste se kluci trochu vyhecovali, protože s vámi potřebujeme mít nějaké spojení, mnohem by se nám zlepšili vztahy a kvalita klanu. Jste naši právoplatní členové, je ale nutné abyste jako ostatní dodržovali náš řád. A taky potřebujeme, abyste navštěvovali tohle fórum a přispívali do něj. Kromě mě vás skoro nidko nezná, a to chci aby se změnilo. Chci utužit naše vztahy a chci abyste u nás byli rádi, a né "z povinnosti". Byl bych opravdu moc rád a doufám že i vy. Nešlo by to tak, že byste jenom tak občas přišli na trénink a našemu klanu nevěnovali žádnou pozornost. Prostě buď ano nebo ne. Nejste jiní jako ostatní členové a taky byste se tak měli chovat. A také bych byl velice nešťastný, kdyby to skončilo vaším odchodem z našeho klanu. Popřemýšlejte nad tím prosím
Návrat nahoru Goto down
 
FunS a Vintex
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: [FM] klan :: Members-
Přejdi na: