Fast Marauders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fast Marauders

fórum českého klanu hry DooM
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Stráky klanuStráky klanu  

 

 Nemáme rádi DH...

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Nemáme rádi DH... Empty
PříspěvekPředmět: Nemáme rádi DH...   Nemáme rádi DH... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 11:49 am

Tak hoši, včera mi už málem tekli slzy, já jsem trochu citlivej, nehumanoid napsal novinku tak prasáckou, že jsem nevěřil svým očím. Jsme usmrkanci, kteří se poserou když prohrajou. Frenky jim napsal do knihy, nehumanoid mu řekl něco na ten způsob že ho zná že hraje dobře ale že by ses taděl nosit za sebou tag FT, a že jestli je u nás tak je minimálně stejně postižený. A mnoho dalších takových keců. Tohle už mě nebaví poslouchat. Pravděpodobně postřehy Peterka a moje ostré reakce na jejich stránky je donutilo dát nám bana........ Nemůžeme jim ani jeden napsat do knihy, je dost pravděpodobné že ani Frenky. Zkrátka se asi zalekli že budeme mít nejspíš pravdu, ale tohle už opravdu není normální, jsme jim pro smích a jsme pařmeni kteří nedělaj nic jinýho než sedí u PC a chtěj být nejlepší ze všech. Naštěstí byla nakonec novinka nehumanoida smazána, protože byla opravdu přehnaná. Ale taky to bylo možná tím že jsem ji hned "nesprávně" okomentoval...
Takhle už to dál nejde. Snad by pomohlo nějak se normálně domluvit s Vodym, který v tom snad nemá prsty, ale je možný že má. Napište sem každej svůj názor, hodně mě to zajímá. Anebo by bylo taky řešení, že bychom si DH přestali všímat a po nějakém čase by je dělat si z nás prdel omrzelo, ale stejně pochybuju.
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Nemáme rádi DH... Empty
PříspěvekPředmět: To: Nemáme rádi DH....   Nemáme rádi DH... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:16 pm

Bohužel jsem neměl v noci tu čest jako Tom a Frenky přečíst si jeho příspěvek v jejich Knize návštěv. Ale jak říkali ostatní, četl jsem blog od Nehu. Má to asi v povaze no. Anebo fakt na něčem frčí a nevidí si do huby. Od začátku jsem se snažil to brát celé s rezervou. Pak jsem ale včera večer ještě šmejdil na jejich foru (stejně jako je i mě zajímalo jak dál a dál rozebírají onu slovní potyčku). Jak jsem již psal v tématu Odehrané zápasy FT vs DH ze dne 28.8., dost mě naštvalo, že Dewi prohlašuje, že jsme se psychicky zhroutili. Za prvé se nikdo nezhroutil, za druhé asi nedokážou pochopit, že i bolest zad nebo otravující matka může být důvod k nepohodě a následné nechuti pokarčovat v jakékoliv činnosti, Dewi!!! Mám z toho celého dojem, že věk uvedený v jejich profilech u jednotlivých mariňáků, jak si v DH říkají, není pravdivý. Jestli se takhle chovají 24 letí a víc(Nehumanoidovi je podle údajů o jeho věku 19, takže to chápu lol! ), tak jsem teda ohromen. V příspěvku ve výše uvedeném tématu jsem pochytil i jejich rozbíraní jak jejich, tak naší strategie. To jsem v příspěvku taky uveřejnil a rozebral v náš prospěch. Prostě jsem si z toho vzal to, co nám to může dát. Pokud to viděli, zřejmě usoudili, že nemá cenu abychom viděli, co si oni kde rozebírají, pokud by to pro nás mělo jakýkoliv přínos. Ať už by nám nějak nahráli v diskuzi o té hádce nebo herní strategii (už vím, proč je to naše strategické téma tajné Laughing ). Každopádně po tomhle všem už nemůžu a nebudu brát věci s žádnou rezervou a s nikým už se nebudu snažit o nějakou diplomatickou cestu. Pokud nějaký kompromis u nich nemá smysl, nebudu se o něj snažit. Znepřístupnění jejich Knihy návštěv a tématu Zápasy v jejich foru je dětinské a směšné a nikdy bych si nemyslel že by se takhle někdo zachoval. Podle mě by se o tom měli dozvědět i jiní lidé, klany. Tohle prostě JE materiál na článek na DOOM server. DH by se po tomhle měli nad sebou dloooouze zamyslet.
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Admin
Tomaqa


Po?et p?ísp?vk? : 409
Join date : 28. 08. 07
Location : Jižní Morava

Nemáme rádi DH... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemáme rádi DH...   Nemáme rádi DH... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:26 pm

Peterek napsal:
Bohužel jsem neměl v noci tu čest jako Tom a Frenky přečíst si jeho příspěvek v jejich Knize návštěv. Ale jak říkali ostatní, četl jsem blog od Nehu. Má to asi v povaze no. Anebo fakt na něčem frčí a nevidí si do huby. Od začátku jsem se snažil to brát celé s rezervou. Pak jsem ale včera večer ještě šmejdil na jejich foru (stejně jako je i mě zajímalo jak dál a dál rozebírají onu slovní potyčku). Jak jsem již psal v tématu Odehrané zápasy FT vs DH ze dne 28.8., dost mě naštvalo, že Dewi prohlašuje, že jsme se psychicky zhroutili. Za prvé se nikdo nezhroutil, za druhé asi nedokážou pochopit, že i bolest zad nebo otravující matka může být důvod k nepohodě a následné nechuti pokarčovat v jakékoliv činnosti, Dewi!!! Mám z toho celého dojem, že věk uvedený v jejich profilech u jednotlivých mariňáků, jak si v DH říkají, není pravdivý. Jestli se takhle chovají 24 letí a víc(Nehumanoidovi je podle údajů o jeho věku 19, takže to chápu lol! ), tak jsem teda ohromen. V příspěvku ve výše uvedeném tématu jsem pochytil i jejich rozbíraní jak jejich, tak naší strategie. To jsem v příspěvku taky uveřejnil a rozebral v náš prospěch. Prostě jsem si z toho vzal to, co nám to může dát. Pokud to viděli, zřejmě usoudili, že nemá cenu abychom viděli, co si oni kde rozebírají, pokud by to pro nás mělo jakýkoliv přínos. Ať už by nám nějak nahráli v diskuzi o té hádce nebo herní strategii (už vím, proč je to naše strategické téma tajné Laughing ). Každopádně po tomhle všem už nemůžu a nebudu brát věci s žádnou rezervou a s nikým už se nebudu snažit o nějakou diplomatickou cestu. Pokud nějaký kompromis u nich nemá smysl, nebudu se o něj snažit. Znepřístupnění jejich Knihy návštěv a tématu Zápasy v jejich foru je dětinské a směšné a nikdy bych si nemyslel že by se takhle někdo zachoval. Podle mě by se o tom měli dozvědět i jiní lidé, klany. Tohle prostě JE materiál na článek na DOOM server. DH by se po tomhle měli nad sebou dloooouze zamyslet.
Chahá, my jim to nandáme =)
Návrat nahoru Goto down
Frenky

Frenky


Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 28. 08. 07
Age : 33

Nemáme rádi DH... Empty
PříspěvekPředmět: Asi sotva.....   Nemáme rádi DH... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 5:53 pm

Pokud vim tak Kelvin je s DH dost zadobre a Lukas je u DH takze zadnej clanek se nejspis nekona, jinak taky dejte tem curakum ban...st je prdel Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Peterek

Peterek


Po?et p?ísp?vk? : 99
Join date : 29. 08. 07
Age : 41
Location : Petrovice u Karviné

Nemáme rádi DH... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemáme rádi DH...   Nemáme rádi DH... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:15 pm

Frenky napsal:
Pokud vim tak Kelvin je s DH dost zadobre a Lukas je u DH takze zadnej clanek se nejspis nekona, jinak taky dejte tem curakum ban...st je prdel Twisted Evil

Pokud by článek neuveřejnil kvůli tomu, že je s nima zadobře, může to vést k zaujatosti a to by jste teprv viděli ten šumec co by se spustil! Ten článek by uveřejnit musel, tomu věř. jinak by se hned ostatní dověděli co je zač! Jak by pak někdo mohl na ten server vůbec něco psát beze strachu zda to bude uveřejněno nebo zda nebudou jen negativní ovace? To je Pí****na. Ale ten ban by jste dát mohli.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemáme rádi DH... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemáme rádi DH...   Nemáme rádi DH... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemáme rádi DH...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fast Marauders :: Off Topic :: Pokec-
Přejdi na: